Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania noastră angajează persoane dornice să lucreze într-un mediu profesionist care oferă servicii complete de curățenie pentru spații de birouri, apartamente, case și vile din Belgia. Căutăm femei, indiferent de vârsta, capabile să se integreze într-o echipa dinamica, profesionistă, dispuse la deplasări în Belgia. Datorită acestui ultim aspect este important ca cei interesați sa aibă cunoștințe de limba engleza sau franceză. Căutăm colaboratori pe termen lung, cărora le oferim contract de munca stabil, garanții conexe,asigurare, transport, cazare și un salariu atractiv ce variază între 1200 - 1400 euro/lună. Munca pentru care căutăm angajați constă în servicii profesioniste de curățenie în diferite spații locative din Belgia, garantînd un cadru legal de muncă (contract de muncă) prin care sunt respectate convențiile legale din cele două state. Există diverse bonusuri de performanță Este necesar detinerea unui carnet de conducere datorita faptului ca echipa are o masina de servici. Serios, profesionist, flexibil!

Cerinte

- limba de cunoastere internationala (engleza sau franceza, nivel conversational) - carnet de conducere - disponibilitatea pentru integrarea intr-o echipa tanara, dinamica.

2 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja