Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Candidatul ideal Cautam personal pentru fast food, Cipru Cerinte si responsabilitati: Candidatul ideal: -Persoana serioasa, responsabila, harnica, amabila,organizata; -Experienta minim 1 an pe o pozitie similara constituie avantaj; Program de munca: 48 ore/saptamana,6 zile /saptamana/8 ore /zi; Responsabilitati: Furnizeaza servicii alimentare pentru oaspeții restaurantului (prepara hrana, serveste clientii); Cunostinte de limba engleza obligatorie, limba greaca reprezinta un avantaj; Disponibilitate: imediata Beneficii: Contract de munca; , o masa pe zi iar la finalul stagiunii, angajatorul va plati salariatului biletul de avion tur - retur*optional Contractele se fac direct cu angajatorul din Cipru si sunt pe perioada determinata Locatia: Cipru Pentru selectia candidatilor, va avea loc un mic interviu pe skype in vederea selectarii personalului.

Cerinte

Persoana serioasa, responsabila, harnica, amabila,organizata; Experienta minim 1 an pe o pozitie similara constituie avantaj; Se lucreaza in schimburi: zi si noapte iar fiecare angajat va trebui sa prepare mancare, sa o serveasca si sa faca curatenie la final.

30 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane