Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia Accent Recruiting te trimite în Grecia pe perioada verii pentru a lucra in hoteluri de 4* si 5* amplasate in Atena si in insulele grecesti renumite ca destinatii turistice de lux, ca: Halkidiki, Rodos, Kos, Creta, Corfu, etc: Posturile pentru care se fac inscrieri sunt: cameriste, ospatari, receptioneri, hostese, personal intretinere (electricieni, instalatori, gradinari, personal intretinere plaja/piscina),  majordomi/comisionari, maseuri/cosmeticieni, barmani, animatori, etc.. Responsabilitati -deservirea unitatilor hoteliere conform fisei postului -atitudine orientata catre client -respectarea normelor interne ale hotelului Cerinte -varsta intre 18-35 ani -limba engleza la nivel conversational -comunicativ, flexibil, energic -disponibil pentru plecari incepand cu luna martie/aprilie -contract de minim 6 luni FARA EXPERIENTA Oferta -contract legal de munca -cazare asigurata de angajator -3 mese pe zi asigurate -salarii intre 450-600 Euro Net, tips-uri foarte bune, orele suplimentare platite -plecari rapide Costuri candidat -tarif procesare dosar esalonat astfel: -360 lei la inscriere rata I -A doua rata a tarifului de procesare dosar - 400 EURO se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos: -300 EURO, daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara.  sau - 200 EURO, daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.  -transport pana la destinatie

Cerinte

* Pentru contractele sezoniere mai scurte de 3 luni, se mai aplica o reducere de 25%.  Bilet avion din Romania in tara de destinatie se plateste de catre candidat. Alte costuri suportate de candidat: - Bani de buzunar pe perioada asteptarii primului salariu. Sezonul estival nu inseamna doar distractie, vacanta, carnaval sau plaja. Vara aceasta iti aducem locuri de munca foarte bine platite.

50 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja