Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Femei descrierea generala a job-ului: In stand, pe perioada activitatii de vanzare: - Pregatirea aluatului (malaxare, portionare) - Rularea aluatului pe formele de copt - Intretinerea curateniei, interior si exterior, pe perioada activitatii de vanzare - Vanzarea produsului La stand, inainte si dupa inchiderea programului de vanzare: - Curatenie partiala sau generala, interior si exterior, in functie de cum permite timpul - Asigurarea tuturor dotarilor din stand, pentru transport - Ajutor dat baietilor la montarea si demontarea standurilor In afara perioadei de vanzare: - Curatenia generala si intretinerea standurilor si mijloacelor de transport , interior si exterior - Pregatirea marfii pentru urmatorul festival - Gestiune materiale Barbati descrierea generala a job-ului: In stand, pe perioada activitatii de vanzare: - Intretinerea aluatului in faza de dospire pana la momentul coacerii - Intretinerea focului (carbuni), pentru o coacere optimala in orice moment - Coacerea produsului in timpul recomandat - Intretinerea curateniei, interior si exterior, pe perioada activitatii de vanzare - Vanzarea produsului La stand, inainte si dupa inchiderea programului de vanzare: - Curatenie partiala sau generala, interior si exterior, in functie de cum permite timpul - Asigurarea tuturor dotarilor din stand, pentru transport - Montarea si demontarea standurilor In afara perioadei de vanzare: - Curatenia generala, intretinerea, reparatia, interior si exterior, la standuri si mijloace de transport - Pregatirea marfii pentru urmatorul festival - Gestiune dotari

Cerinte

Se cere: - Experienta in domeniu reprezinta un avantaj clar - Permis de conducere cat. B sau B si C (nu este obligatoriu) - Seriozitate - Responsabilitate - Aspect fizic ingrijit - Igiena corporala stricta - Capacitate de munca in echipa - Respectarea cu strictete a igienei alimentare - Analize medicale la zi - Act de identitate valabil cel putin 2 ani - Dupa caz ne rezervam dreptul de a cere si cazier judiciar - NU este necesara cunoasterea limbii germane Se ofera: - Salariu corespunzator cu experienta 800 – 1.000 euro net - Contract de munca pe perioada 01 Aprilie 2017 - 15 Ianuarie 2018, cu posibilitatea de prelungire a contractului pentru noul sezon 2018 – 2019 - Bonusuri salariale la incheierea a trei sezoane de munca consecutive - Cazare atat in perioada de inactivitate (in camere cu 2 paturi cu acces la bucatarie si baie) cat si in perioada de deplasare (in campinguri mobile sau hotel) - Plata utilitatilor generate de cazare - Curs de igiena alimentara (ex: curs igiena SANEPID) - Asigurare medicala obligatorie - Asistenta pentru inregistrare legala la toate institutiile germane, unde se impune anuntarea angajatului Alte specificatii: - Primele 3 luni sunt luni de proba pentru toti angajatii - Plata salariului de face o data pe luna si intotdeauna in data de 15 a lunii urmatoare. (atat in timpul contractului cat si dupa finalizarea acestuia) - Cei fara experienta in domeniu, au aceleasi beneficii ca si cei cu experienta, diferenta reprezentand-o salariul net care este mai mic pe perioada in care acestia invata. - Nu platim costuri de transport din Romania spre Germania si/sau retur - Se percepe o cautiune pentru locuinta unde angajatul urmeaza sa domicilieze, aceasta fiind returnata integral la finalul contractului, in cazul in care tot ce a primit pe inventar este predat in aceleasi conditii angajatorului. Garantia se opreste din primul salar. Aceasta nu se plateste inainte !!! - Orele de lucru nu se pot specifica cu exactitate si nu sunt aceleasi in fiecare zi/saptamana/luna. Ele sunt in functie de programul stabilit de fiecare organizator de festivaluri, in parte. Per total, facand o medie pe toata perioada contractului nu sunt depasite 8 – 10 ore/zi, cu o zi libera pe saptamana.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja