Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Personal pub, personal curatenie, ospatari/te,barmani, ajutor bucatarie, bucatari, receptioneri, portari Full - time Contract- minim 6 luni, cu posibilitate de prelungire Marea Britanie Imediat, dupa semnarea contractului de munca cu angajatorul 10-15 Cazare asigurata de catre angajator, contra cost–40 lire/saptamana/candidat, doua persoane in camera, posibil o masa Nivelul compensarii: 6,5 lire / ora Regulamentele compensarii: Lunar Ore de lucru: 37,5-40 ore / saptamana, (posibilitate ore suplimentare) Informatii privind conditiile de lucru.Specifice fiecarui domeniu Taxe si asigurari nationale, standarde conform legilor din Marea Britanie.

Cerinte

Necesara jobului pentru care se aplica Minim 1- 3 ani Limba engleza – nivel mediu- B2 Certificate de calificare in domeniu, recomandari Persoane serioase,cu varsta cuprinsa intre 20-40 ani, de incredere, disponibile pentru a munci, sociabile, abilitati de comunicare.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

12 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja