Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectie urgenta de Personal HoReCa (hoteluri, restaurante, catering, cafenele/baruri) in Marea Britanie! Posturi vacante: - Personal receptie (Receptioneri de zi/ noapte, Majordomi/ Bagajist) - Personal servire restaurant (Ospatari(te), Asistent ospatar) - Personal servire bar (Barmani, Asistent barman) - Personal in bucatarie (Ajutori bucatari, Bucatari) - Personal curatenie in bucatarie sau in camere (Spalatori vase, Spalatori rufe, Cameriste) - Asistenti generali (personal care lucreaza in mai multe departamente ale hotelului) - Asistent vanzari in magazine

Cerinte

- limba engleza nivel conversational - cu / fara experienta Avantajele programului: - Candidatii selectati incheie contractul de munca cu compania pentru care lucreaza si pleaca in Marea Britanie la locul de munca relativ repede, de regula in 4-8 saptamani de la inscriere, in functie de profilul candidatului si de continutul dosarului sau - Deoarece candidatii lucreaza in baza unui contract de munca, acestia pot incepe munca imediat, fara sa fie nevoie de obtinerea unui drept de lucru de la institutiile britanice abilitate - Formare continua la locul de munca pentru dezvoltarea abilitatilor profesionale, acces la un plan de cariera - Sprjin in deschiderea contului bancar si asistenta in vederea aplicarii si obtinerii NINO - Candidatii care opteaza pentru acest program au beneficiul de a incepe munca intr-un sector de activitate foarte placut, dinamic si bine remunerat, si au sansa sa faca cariera in domeniu - Plasamentele se realizeaza cu precadere in hoteluri si sunt situate pe tot teritoriul Marii Britanii - Salarii de aproximativ £1100/ luna, cu posibilitatea de a ajunge la £1600/ luna (in functie de perioada anului) - Cazare asigurata inca din prima zi - Sprijin oferit pe toata perioada contractuala - La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc din primul castig!”

100 pozitii disponibile 21 persoane au aplicat deja