Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC.YSIIEA.SRL, companie de plasare a forței de muncă pe teritoriul Marii Britanii (Scoția și Anglia) recrutează: -ospătari/ospătărițe – salariu între 7.50-8 lire/oră; -bucătari – salariu între 8-12 lire/oră; -barmani – salariu între 7.50 lire/oră; -housekeeper (cameristă, menajeră) - salariu 7.50 lire/oră; -recepționist – salariu între 7.50-8 lire/oră; Posturile de mai sus sunt pentru hoteluri de 4 stele (echivalentul a 5 stele în România) în Anglia și Scoția. Se lucrează în medie 40 de ore pe săptămână, în unele cazuri se lucrează mai mult! Cazare asigurată în toate cazurile la prețul 40-60 lire pe săptămână! Se cere limba engleză la nivel mediu-conversațional sau avansat și experiență anterioară în toate cazurile! Plecări în 1-2 saptămâni de la susținerea interviului, dacă sunteți acceptați! Contract de munca semnat inainte de plecare pe perioada nedeterminata (FULL TIME)!

Cerinte

Limba engleza la nivel mediu-avansat; Experienta anterioara de cel putin 1 an pentru pozitia aleasa; Rapiditate; Indemanare; Personalitate joviala; Munca in echipa.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai