Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Domeniu: Hotelier Punctul de lucru: Marea Britanie – diverse locații Titlul postului: Personal hotelier: bucătar, ajutor bucătar, ospătar, barman, recepționer, menajeră Timp de lucru: 8 ore / zi Perioada contractului: Perioadă nedeterminată Locul angajării: Marea Britanie Inceput de lucru: imediat Numar de angajați: 2-3 persoane in fiecare săptămână (femei si barbați) Acomodare: Cazare oferită de angajator, fie gratis, fie in schimbul unei sume de 30 lire/săptămână Cazare oferită in incinta hotelului

Cerinte

Așteptări de la candidat: Formare: - Necesară Experiență profesională: - Experiență in domeniu Cunostinăe de limbi straine: - Engleză nivel conversațional Cerințe calificări si îndemânări: - Curs specializat domeniul HoReCa Trăsături caracteriale: - Atitudine pozitivă,persoane de încredere, conștiincioase Conditii de angajare: Nivelul compensării: - 6-8 lire brut / oră(+tips) - pentru bucătari salariul poate depași 8 lire brut/oră Regulamentele compensării: - Salariul este platit in fiecare săptămână Ore de lucru: - Minim 40 ore / săptămână, posibilitate la ore suplimentare Angajatorul va furniza consultanța si va administra documentele cu privire la angajare

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja