Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Număr poziții: 20 Dată începere: imediat Profil candidat: Cunoștințe de limba germană nivel minimum B1-B2 Diplomă de calificare (ospătar/ barman/ recepționer/ cameristă/bucătar/ bucătar șef/cofetar-patiser) Experiență anterioară minimum 1 an în hotel Vârsta maximă: 40 de ani Ofertă: Salariu: 1400- 2000 euro Cazare contra cost Asigurare medicală Asigurare socială Contract pe perioadă nedeterminată Vă rugăm să aplicați doar cu CV în limba germană și fotografie full body

Cerinte

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja