Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia Belrao Group din Cluj-Napoca va ofera locuri de munca in Anglia in domeniul hotelier - contract pe 1 an de zile, minim 35 de ore/saptamna(posibilatea de se face ore suplimentare) cu plata de 6.50 GPB/ora. La final obtineti certificat work experience. Aveti parte si de beneficii: imbunatatirea cunostintelor de limba Engleza, recomandare de la compania gazda, asistenta cu inregistrarea la autoritatile din UK, etc. Contracte: 6-12 luni, cu posibilitate de prelungire si la alegerea candidatului Pozitii: ospatar,barman,receptioner/a,general worker in hotel, restaurant, bar, parc distractii, fast food Plata: £6.50/ora brut Cazare:-Este pusa la dispozitie(contra cost) de catre angajator in medie intre £35 si £75/saptamana cu 2-3 mese incluse(se va retine din salar) -Unele oferte vin cu cazare si masa gratuita Alte servicii: - asistenta deschidere cont bancar - CURSURI GRATUITE DE ENGLEZA BRITANICA ONLINE PE PERIOADA SEDERII - certificat work experience la finalizare - obtinere NINO - suport local pe perioada sederii Cost plecare (de persoana) - £150 taxa de interviu RETURNABILA 100% DACA NU PRIMITI OFERTA - £430 la confirmarea/semanarea unei oferte Cuplurile sunt bine venite!!!

Cerinte

Cerințe job: Varsta peste 18 ani Capacitate de a conversa in Engleza Preferabil experienta in hotel/restaurant/bar Stare medicala buna Fara cazier Capacitatea de a finanta plecarea Alte informații: Plecari imediate!

50 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja