Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Ai experienta sau practica in domeniul ospitalitatii - horeca? Vorbesti limba engleza la un nivel mediu sau avansat? Wide Range Services recruteaza pentru posturi din Marea Britanie Ne puteti trimite un CV la: recruitment at wrsconsult co uk Posibilitati cu incepere imediata Așteptăm cu drag pe toți cei care doresc să restabilească în Marea Britanie prin cadrul programului oferit către partenerilor noștrii. NOI OFERIM POSTURI CU CONTRACT DE MUNCA PENTRU TERMEN LUNG IN HOTELURI RESTAURANTE DIN MAREA BRITANIE, IRLANDA! Prin colaborarea cu partenerii, lanturi de hoteluri sau restaurante din Marea Britanie avem posibilitatea de a oferi locuri de munca pentru persoane necalificate sau calificate in domeniul hotelier – pentru urmatoarele posturi disponibile: - BUCATARI/BUCATARI SEF – HEAD CHEF, SOUS CHEF, CHEF DE PARTIE, COMMIS CHEF, ETC. - Supervisor Restaurant/ Manager Restaurant (F&B) - Supervisor Housekeeping - Ospatari, Ospatarite, Barmani, Barmanite - Ajutor bucatar / Ajutor Bucatarie (kitchen porter) - Receptionisti/ Receptionere - Cameriste /Housekeeping/ Chambermaids - General Assistant /Cupluri General Assistant (fara calificare profesionala) - Mentenanta (handyman) EXISTA JOBURI DE CAMERISTA, SPALATOR VASE PENTRU CANDIDATI FARA EXPERIENTA - DOAR CU ENGLEZA MEDIU-AVANSAT! Conditii de salarizare pozitii domeniul hotelier: 7.50 Lire SterlineBrut - Se efectueaza in medie 40 ore /saptamana + ore suplimentare - Durata: Contract de munca minim 12 luni.Se poate prelungi dupa efectuarea celor 12 luni - Timp de lucru: 8 ore sau schimburi Cazarea este asigurata contra cost si include utilitatile, gaze, apa, caldura, curent. - NU PLATITI DEPOZIT Se va face in regim Shared, camere individuale in general, uneori se pot caza 2 persoane in camera. Plata chiriei se face la primirea salariului si costa aproximativ 150-300 lire sterline / luna. Masa: Este oferita in functie de politica fiecarui angajator , majoritatea angajatorilor ofera acest beneficiu Conditii de lucru excelente, Hoteluri de 3*, 4* si 5*, restaurante premiate cu stele Michelin, 2 si 3 rosette, cu specific englezesc sau international, pub-uri, country inn-uri, etc. - o sa fie specificat in oferta de la angajator

Cerinte

Candidatul ideal Recrutam personal hotelier in Marea Britanie! -bucatar, ajutor in bucatarie, ospatar, ospatarita, barman, asistent general, receptioner! Acceptam si cupluri! NOI OFERIM POSTURI CU CONTRACT DE MUNCA PENTRU TERMEN LUNG IN HOTELURI RESTAURANTE DIN MAREA BRITANIE, IRLANDA! PROFILUL IDEAL: • Limba engleza la nivel mediu spre avansat (pt posturile in care se relationeaza cu clientii) • Experienta in domeniu, seriozitate, abilitati de (auto)organizare, comunicativitate, dorinta de munca • Stare medicala generala buna

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

50 pozitii disponibile 22 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai