Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia AXAJOBS organizeaza cele mai asteptate selectii ale anului 2016 pentru domeniul turismului, cu participarea directa a hotelierilor in vederea selectarii a peste 200 de persoane (inclusiv cupluri) pentru joburi in cadrul lanturilor hoteliere de 4* si 5*, din statiunile turistice de lux / insulele turistice din Grecia si Cipru. Asa cum v-am obisnuit in editiile anterioare selectiile vor avea loc pe baza de interviu (online) sau pe baza de dosar dupa cum alege fiecare hotelier in parte. Hotelurile sunt amplasate in insoritul Cipru si insulele grecesti renumite ca destinatii turistice de lux, ca: Halkidiki, Rodos, Kos, Creta, Corfu... Toti candidatii vor beneficia de urmatoarele AVANTAJE: 1. Participarea la selectiile organizate de catre agentie cu diversi hotelieri din domeniul turismului in Grecia sau Cipru 2. Contract legal pe sezonul de vara 2016, de pana la 7 luni (Aprilie/ Mai – Septembrie/Octombrie 2016) 3. Cazarea si 3 mese oferite GRATUIT 4. Salarii intre 450-700 Euro Net 5. Bacsisuri foarte bune 6. Orele suplimentare platite, se poate ajunge la peste 700-900 Euro Net; 7. Plecari rapide si sigure; 8. Socializare si distractie, colectiv tanar 9. Obtinerea unei experiente profesionale certificata international 10. Diploma de calificare si practica recunoscuta european 11. Posturi atat pentru candidatii cu experienta, cat si pentru cei fara experienta; 12. Se ofera plasamente si pentru cupluri, avand posibilitatea sa lucreze la acelasi angajator 13. Asistenta 24/7 pe toata perioada contractului 14. Timpul liber se transforma intr-o vacanta de vis in Grecia sau Cipru 15. Recomandare din partea hotelului la sfârşitul stagiului 16. Posibilitatea de a plati tariful de evaluare si procesare dosar inainte si dupa inceperea muncii.

Cerinte

Posturile scoase la concurs sunt: Cameriste, Ospatari,ospatarite Ospatarite Ice Bar Vanzatoare magazin bijuterii si genti de piele Personal primire oaspeti (Bellboy) Cerinte: persoane tinere si dinamice varsta: pana la 30 ani cunostinte medii de limba engleza experienta anterioara reprezinta un avantaj

50 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja