Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Nu se percep comisioane! Salariu si beneficii: Salariu intre 8 - 11 GBP / ora in functie de vechime si ziua din saptamana: lucratoare versus zi weekend (minim 1.200 GBP net lunar, echivalentul a 1.500 EUR - bani ramasi in mana dupa plata taxelor si a chiriei); Minim 48 de ore de lucru acordate saptamanal - posibilitatea de suplimentare a orelor si astfel si a salariului; 2 sedinte de conducere cu instructor autorizat; Combustibil decontat; Plata chiriei primei luni si a depozitului suportate de catre angajator, cu rambursare din salariu doar a chiriei - cazare in camera individuala; Angajatorul ajuta in identificarea locuintei; Transport de la aerorport asigurat de catre companie; Contract de munca legal incheiat cu firma din Anglia; Suport in obtinerea NIN, a contului bancar si pe parcursul intregii colaborari.

Cerinte

Persoana sociabila, responsabila, atitudine pozitiva; Cunostinte limba Engleza - nivel mediu, conversational; Permis de conducere categoria B - obligatoriu. Ca ingrijitor la domiciliu, angajatul va fi responsabil de mentinerea unei vieti sociale active a batranilor ce i se incredinteaza, cat si de acordarea suportului in ceea ce priveste ingijirea personala, activitati casnice mici si altele.

7 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja