Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Kanne &Joos Group recruteaza : Personal medical calificat pentru Clinici , Camine de batrani si Centre de Recuperare Medicala din Germania. Clinicile si caminele de batrani germane ofera oportunitati de munca , cu contract pe perioada indelungata , conform legislatiei germane. Daca sunteti in cautarea unui loc de munca noi va putem oferi aceasta oportunitate .

Cerinte

Cerinţe job Calificare medicala -obligatorie . Cunostinte avansate de limba germana -obligatoriu . Experienta similara constituie un avantaj . Oferta : Contract de munca . Salariul variaza intre 1.200-1.500 Euro Net . (in functie de experienta si numarul de ore lucrate ). Program de lucru : 8-10 ore/ zi , Se asigura 12 Euro Brut / ora + 40 Euro Net / zi pentru cazare si transport. PLECARE IMEDIATA !!! ASIGURARE MEDICALA GRATUITA !!! NU SE PERCEPE COMISION!!! OFERTA ESTE VALABILA IN PERIOADA 01.08.2014 - 31.08.2014

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja