Detalii loc de munca

Descrierea jobului

YSIIEA, agentie de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate, recruteaza pentru partenerii sai din: - Anglia: persoane pentru pozitiile de vopsitor si constructori pentru un parc de distractii - Scotia: vopsitor si tinichigiu auto cu experienta pentru a lucra la standarde inalte pentru un service auto Salariul brut este de 300-400 lire sterline pe saptamana, adica 1200-1600 lire pe luna, in functie de experienta, in unele cazuri si bonus, salariile sunt valabile pentru ambele locatii. Cazarea poate fi asigurata contra unui cost de 40-70 lire pe săptămână, la distanță foarte mica de locul de munca. Contract de munca legal, direct cu angajatorul, pe perioada lunga de timp.

Cerinte

Cerinte obligatorii: -experienta in domeniu (constructii, service, etc.) -limba engleza la nivel conversational -persoane flexibile si harnice -contractul este cu plecare rapida -Seriozitate si responsabilitate la locul de munca!!! VA RUGAM SA APLICATI CU CV IN ENGLEZA.

10 pozitii disponibile 38 persoane au aplicat deja