Detalii loc de munca

Descrierea jobului

AXAJOBS GALATI selecteaza Personal pentru: - Restaurant cu specific italian - Kebab Shop - Cafenea Se ofera: - contract pe o perioada minima de 6 luni - salarii cuprinse intre 700-900 GBP net/luna + ore suplimentare platite + bacsisuri, in functie de post - cazare si masa gratuite - preluare din aeroport

Cerinte

Se ofera: - contract pe o perioada minima de 6 luni - salarii cuprinse intre 700-900 GBP net/luna + ore suplimentare platite + bacsisuri, in functie de post - cazare si masa gratuite - preluare din aeroport - Personal servire restaurant (2 Ospatarite, cu minim de experienta, cu o recomandare, engleza nivel mediu) - Personal curatenie in bucatarie restaurant(1 Spalator/Spalatoreasa vase) - cu sau fara experienta, engleza nivel mediu - Personal in bucatarie (2 fete/baieti - Ajutori bucatari) pentru un Kebab Shop, cu minim de experienta, engleza nivel mediu) - Personal cafenea (1 fata, ajutor bucatarie cafenea care sa si serveasca la tejghea, cu minim de experienta, engleza nivel mediu)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja