Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Salariile sunt cuprinse intre 600-900 GBP net/luna, in functie de post, ore suplimentare platite. Cazarea si masa sunt asigurate gratuit de catre angajator. Program de lucru: 8-9 ore/zi, 1-2 zile libere/saptamana Durata contractului de angajare: 6 luni cu posibilitate de prelungire Transport asigurat pana in tara de destinatie: Da, dar pe cheltuiala angajatului Transport local asigurat: nu este cazul, cazarea fiind in incinta restaurantului Cazare asigurata: Da, pe cheltuiala angajatorului Masa asigurata: Da, pe cheltuiala angajatorului in timpul orelor de munca Experienta in domeniu constituie avantaj la selectie! Responsabilitati: servirea clientilor preluarea comenzilor intr-o maniera eficienta si profesionista acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor curatenia la locul de munca Se ofera: contract pe o perioada minima de 6 luni salarii cuprinse intre 600-900 GBP net/luna, in functie de post cazare si masa gratuite preluare din aeroport

Cerinte

Cerinte Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna, cu bune abilitati de organizare Studii minim necesare: Liceu Limba engleza: nivel conversational Experienta necesara: Minim 1 an Calificare necesara: de preferat Varsta minima preferata: 25 Varsta maxima preferata: 38 Cuplurile sunt acceptate: Nu

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja