Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Greenland Romania (companie de resurse umane cu sediul central in Dubai si filiala in Romania-Timisoara) recruteaza personal hotelier pentru programul Work and Travel Grecia 2015. Angajatorii greci ofera contracte in hoteluri de 4 - 5 stele, in diverse locatii ca insulele: CRETA, KOS, CORFU, RHODOS, ZAKYNTHOS ,HALKIDIKI,KOS etc Pozitiile oferite : -Spa managers -Spa Therapists -Beauticians -Nail artists -Spa receptionists

Cerinte

Responsabilitati Durata programului :contractele sunt cu plecari imediate si se termina la sfarsitul lunii octombrie.Perioada sederii o alegeti d-voastra. Beneficii: -450-600 de Euro pe luna,dar exista posibilitatea de ore suplimentare si bacsisuri . Orele de lucru si zilele libere: -8h pe zi,beneficiind de o zi libera pe saptamana Cazare si masa: Gratuit se asigura cazarea si masa (3 mese/zi ) Asteptam CV-urile dumneavoastra in limba engleza + o poza formala full body la adresa de email cv at greenlandromania . com.

100 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja