Detalii loc de munca

Descrierea jobului

100% FĂRĂ TAXE SAU COMISIOANE. - Colaborator german angajează personal pentru Shop&Restaurant Tankstelle Deutschland. SARCINI : - Casier si activitati de vanzare - Completare marfa raion/raft - Servire clienti si preparare specialitati cafea (Segafredo) - Pregatire preparate calde si reci, pre-coapte. DESCRIERE: - Regim de lucru : 3 schimburi - 8 ore - Posibilitate la ore suplimentare BENEFICII: - renumeratia 8,50€ brut/ora (1500€ brut/luna) - Cazare si intretinere pentru primele 3 luni din partea angajatorului contracost 124€/luna. - Contract de munca pentru 6 luni cu posibilitate de prelungire.

Cerinte

CERINTE: - cunostinte de germana,conversational (OBLIGATORIU) - experienta in domeniu sau post similar - disponibilitate imediata - seriozitate Pentru a aplica la acest Job: CV in germana pe adresa noastra de Mail. Informatii suplimentare: L-V 09:00-17:00

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Germana

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja