Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Fara comision! SPA DE LUX din QATAR selecteaza PERSONAL, 6 posturi: - Salon/Day Spa Director - Senior Hairdressers-Ofera servicii de înfrumusetare cum ar fi taierea parului, samponare, vopsire, coafare si hair-styling, precum si aplicarea de tratamente pentru par. - Beauty Therapists-aplicarea de tratamente faciale, efectuarea de masaje corporale, ceara, manichiura, pedichiura, servicii de make-up, epilare. - Sales and Marketing Manager-Persoana responsabila cu dezvoltarea si extinderea salonului spa in mediul on-line, precum si gestionarea campaniilor de social media si de marketing ale acestuia. Salariile variaza intre 650 si 1500 Euro/luna, in functie de post si de experienta. Contractele sunt pe o perioada de minim 6 (cu posibilitate de prelungire la 24 de luni). Angajatorii asigura cazarea, viza si transportul pana in Qatar, precum si asigurarea de sanatate.

Cerinte

CERINTE: LIMBA ENGLEZA BINE, EXPERIENTA MIN.2-5 ANI, certificare sau diploma oficiala in domeniu (coafor, manichiurista, cosmetician etc.). - Salon/Day Spa Director - Senior Hairdressers-Ofera servicii de înfrumusetare cum ar fi taierea parului, samponare, vopsire, coafare si hair-styling, precum si aplicarea de tratamente pentru par. - Beauty Therapists-aplicarea de tratamente faciale, efectuarea de masaje corporale, ceara, manichiura, pedichiura, servicii de make-up, epilare. - Sales and Marketing Manager-Persoana responsabila cu dezvoltarea si extinderea salonului spa in mediul on-line, precum si gestionarea campaniilor de social media si de marketing ale acestuia.

6 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja