Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Kawabau Gmbh recruteaza pentru punct de lucru in Hamburg Zidari Zugravi Rigipsari Parchetari Specialisti amenjari interioare Beneficiile Dvs: • salariu net de 1300 - 1500 €/ lună; • cazare asigurată și plătită de către angajator in apartamente cu 3 - 4 camere; • contract de muncă legal în Germania ; • asigurare medicală; • posibilitate de avans; • consiliere permanentă din partea echipei noastre; • loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat Lübeck – zona Hamburg; • transportul pana in Germania suportat de candidat. Nu se percepe comision Documente necesare pentru angajare – va rog sa le trimiteti scanat la email office&dayjobs.ro : • Curicullum Vitae • Carte de identitate valabila urmatorul an • Pasaport daca exista • Certificat de nastere • Certificat de casatorie sau divort • Certificate de nastere copii • Carte de munca sau adeverinte de vechime • Diploma de liceu , scoala profesionala • Diplome calificare pe meserie

Cerinte

- Calificare in domeniul tehnic - Experienta minim 3 ani - Capacitate de lucru in echipa; - Atentie la detalii, spirit de initiative, auto-organizare; - Seriozitate, punctualitate;

4 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai