Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Cpl Healthcare demarează o campanie de recrutare pentru healthcare Assistants cu sau fara experienta pentru Bluebierd, situată în pitorescul Kent. Interviurile cu reprezentanții acestei agenții se vor face săptămânal pe Skype. Salariu si beneficii excelente! Salariu si contract Salariu anual cuprins intre £8.50-£14,10/ore pentru un program de 37 ore/saptamana 2 săptămâni cazare gratuită + 3 luni de cazare subvenționată Plata aditionala a orelor suplimentare si a garzilor Contract pe perioada nedeterminata, fulltime Program amplu de insertie la locul de munca Oportunitati de dezvoltare Accesul la mașină și la telefonul mobil Cei interesati de a aceasta oportunitate pot trimite CV-ul in engleza!

Cerinte

- Bune cunostinte de limba engleza - Permis de conducere Cpl Healthcare este cea mai mare companie de recrutare din Irlanda. Avand in spate o experienta de peste 21 ani in domeniul recrutarii, CPL plaseaza in fiecare saptamana un numar de peste 1600 persoane pe pozitii part-time si 715 persoane fulltime, intr-o varietate de domenii din sectorul medical.

30 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai