Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam Ingrijitoare varstnici cu experienta si cunostinte bune de limba germana (conversational), pentru angajare in Germania-Stuttgart. NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE. Descriere: - contractul de munca german - se lucreaza cu detasare pe partea de S-V a Germaniei (pentru firma de Zeitarbeit) - se lucreaza cu termene determinate in diferite centre de specialitate - nu se cere calificare, doar experienta la ingrijit varstnici la domiciliu Salarizare: 10,50 € brut/ora + 8 - 10 € net /zi(diurna) Calcul salariu : 10,50 € X 160 ore (minim) = 1680 € brut 8 € (diurna minim) X 20 zile = 160 € net Transportul si cazarea vor fi platite de catre angajator. Avans saptamanal de 200 €, incepand cu a 2-a saptamana de lucru. Informatii suplimentare la 724..372..677 . Program: L-V 09-17 Oferim maxima seriozitate si toate informatiile necesare pentru o colaborare de succes.

Cerinte

Recrutam Ingrijitoare varstnici cu experienta si cunostinte bune de limba germana (conversational), pentru angajare in Germania-Stuttgart. NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE. * Conostinte bune de limba germana OBLIGATORIU * Experienta in domeniu.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Germana

4 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja