Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Brilliant Recruitment - Lider in selectie internationala de personal medical, recomandata de cei mai mari angajatori din UK , selectam personal sanitar calificat/ necalificat pentru a lucra in azile de batrani (Care Homes). Sunteti asistent medical si detineti PIN? In acest caz, sunteti candidatul ideal pentru a lucra in UK ca si Asistent medical. Avem cele mai bune oferte de pe piata! Nu aveti calificare, dar va doriti sa lucrati in Anglia ca Infirmier? Daca aveti cunostinte de limba engleza la nivel conversational, va rugam sa ne contactati! Oferim contracte de munca de minimum un an de zile, care se pot prelungi pe perioada nedeterminata. Se lucreaza intre 35 si 40 de ore pe saptamana, cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare. Concediul de odihna este de 28 de zile/an. Cazarea este asigurata de angajatori contra cost. Nu se percep comisioane de mediere.

Cerinte

Cerinte: - limba engleza la nivel conversational/mediu; - experienta in domeniul asistentei sociale, voluntariat, ingrijire persoane cu disabilitati, practica, experienta personala (non-profesionala); - seriozitate, adaptabilitate, profesionalism; - cursuri de Crucea Rosie, diploma de infirmier, asistenta sociala, pedagogie, psihologie, masaj/reflexoterapie, kinetoterapie reprezinta avantaj la angajare.

20 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja