Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Belrao Group de peste 10 ani pe piata din Romania, cu birou local in Anglia si parteneri leader de piata in Anglia, recruteaza infirmieri/ingrijitori varstnici pentru azile din UK. Detalii privind contractele de munca oferite: NU SE PERCEPE COMISION SAU TAXE -contracte de munca pe perioada nederminata -plata incepe de la £7.25/hr si creste pana la £7,9/hr -se lucreaza 55-60 ore/saptamana -cazare pusa la dispozitie de angajator contra cost - suport si informare inainte de plecarea din Romania, inclusiv contractul de munca - la sosire in UK: training la sosire- Induction Framework to Adult Social Care-, deschidere cont bancar, obtinere CRB, suport pentru obtinerea National Insurance, cazare si masa asigurata timp de 1 saptamana (platita pentru dvs in avans) - concediu platit de odihna 28 zile/ an - uniforma, curs Daca doriti sa plecati in luna ianuarie, rezervati-va un loc din timp si inscrieti-va acum. Locurile sunt limitate!

Cerinte

Cerinte: - varsta de maxim 50 ani - engleza la nivel conversational - minima experienta in ingrijirea varstnicilor ( se ia in considerare experienta cu rude, cunostiinte sau practica efectuata pe perioada studiilor, daca aveti cursuri de calificare in domeniu) -cazier curat -rabdare de a lucra cu cei varstnici

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai