Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC YSIIEA SRL recruteaza personal cu experienta pentru urmatoarele pozitii: 1. Barman/ospatar -castig de 1248 de lire brut pe luna plus bacsis, aproximativ 60 de lire net pe saptamana. 2. Sef Bucatar -castig de 17.000 de lire brut pe an plus bacsis, aproximativ 60 de lire net pe saptamana. 3. Sous Chef -castiguri de pana la 24.000 de lire brut pe an, in functie de experienta, plus bacsis, aproximativ 60 de lire net pe saptamana. Cazarea: -se ofera un loc intr-o camera de doua persoane ( de acelasi sex) la pretul de 3162 de lire pe luna si include doua mese pe zi, inclusiv in zilele libere. -alegerea de a locui in alta parte aduce modificari salariului.

Cerinte

Pentru toate pozitiile este necesar sa cunoasteti limba engleza cel putin la un nivel mediu si sa aveti experienta anterioara pe o pozitie similara. Candidatii pentru pozitia de Sous Chef este de preferat sa fie deja in UK, deoarece este necesara o proba de munca inainte de angajare.

10 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai