Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ultimele locuri in domeniul turistic in CIPRU / GRECIA: - 6 persoane ca Ajutor Ospatar pentru Creta - 2 fete pentru pozitia de Cameriste pentru Creta - 3 oameni pentru serviciu in bucatarie (spalat, curatat legume) in Creta si Cipru - 1 animator copii pentru Creta Cerinte: • persoane tinere si dinamice • cunostinte medii de limba engleza • cu sau fara experienta

Cerinte

Ultimele locuri in domeniul turistic in CIPRU / GRECIA: AVANTAJE: - Contract legal de munca - Cazarea si 3 mese oferite GRATUIT - Salarii intre 450-700 Euro Net + Bacsisuri foarte bune, Orele suplimentare platite, se poate ajunge la peste 700-800 Euro Net - Plecari rapide si sigure - Socializare si distractie, colectiv tanar - Obtinerea unei experiente profesionale certificata international - Diploma de calificare si prractica recunoscuta european - Posturi atat pentru candidatii cu experienta, cat si pentru cei fara experienta - Se ofera plasamente si pentru cupluri, avand posibilitatea sa lucreze la acelasi angajator - Asistenta 24/7 pe toata perioada contractului - Timpul liber se transforma intr-o vacanta de vis in Grecia - Recomandare din partea hotelului la sfârşitul stagiului Cerinte: • persoane tinere si dinamice • cunostinte medii de limba engleza • cu sau fara experienta

12 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja