Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societate olandeza angajeaza direct cu contract de munca inregistrat la Inspectoratul de Munca din Olanda urmatoarele categorii de personal pentru constructii civile si industriale.Angajatorul asigura cazare,asigurare de sanatate,transportul este decontat dupa proba de lucru,transport de la cazare la locul de munca si retur. Angajatorul accepta candidatii sa se deplaseze cu masina proprie la locul de munca combustibilul este platit de angajator. Candidatii cu experienta in domeniu,trebuie sa cunoasca plan desen tehnic,vorbitori de limba engleza sau germana. Persoanele interesate sunt invitate sa trimita C/V limba engleza impreuna cu copii dupa certificatul VCA/SCC,BSN,copii dupa diplome de studii,certificat de calificare,recomandare de la ultimul angajator,sudorii copie dupa autorizatiile pe care le detin,permis de conducere la adresa societatii noastre danubiusagro(at)gmail.com

Cerinte

Experienta lucrari constructii civile /industriale vorbitori mediu de limba germana sau engleza,permis conducere cat.B certificat VCA cazier juritic cunostinte desen tehnic.

50 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja