Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Noi, cei de la firma Fair Personal + Qualifizierung GmbH & Co KG, ne recunoaştem ca fiind o agenţie temporară de muncă competentă şi oferim totodată în calitate de formatori profesionali, conform certificatului AZAV (TÜV Nord), calificarea profesională care mai apoi reprezintă pentru angajaţii noştri o bază pentru a putea răspunde cu flexibilitate la cerinţele pieţei muncii. Oferim o colaborare pe perioadă nedeterminată, cu şanse foarte bune de a fi preluaţi şi angajaţi direct de companii renumite. Pentru clientul nostru din Germania, 48691 Vreden -producător internaţional de semiremorci recrutăm personal calificat şi bun cunoscător de lb. germană în vederea angajării pentru următoarele posturi: -operator logistică -operator producţie -metalurgist -operator în mecatronică -tâmplar -sudor -electrician Oferta noastră: -15,71 €/h brut iar dupa 3 luni 17,31 €/h -bonus anual -30 zile de concediu/ an -bani de drum pentru sâmbetele lucrate -primă de concediu şi Crăciun -premiu al calităţii

Cerinte

-formare profesională /experienţă în domeniul industrial (metalurgie, lemn, electricitate, mecatronică, industria constructoare de maşini) -cunoştinţe de lb. germană la nivel mediu-avansat (scris şi vorbit) -disponibil la program de lucru în schimburi -permis si maşină proprie (de dorit) -rezistenţă fizică -seriozitate -spirit de echipă

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

5 pozitii disponibile 57 persoane au aplicat deja