Detalii loc de munca - Cehia

Descrierea jobului - Cehia

Recrutam pentru colaboratorii nostri muncitori calificati cu experienta rafinarii vorbitori limba italiana pentru lucrari constructie noua rafinarie. Sudori tig,sudori electric cu electrod,lacatusi,tubulatori cunostinte foarte bune plan desen tehnic izometrie. Se ofera contract semnat direct cu angajatorul,transport,cazare,masa,echipament lucru,salariul 10 euro net pe ora. Se vor executa lucrari de constructie rafinarie confectie si asanblare suporti, echipamente si conductelor din rafinarie,locatie Republica Ceha contract minim trei luni cu incepere din data de 23/10/2017. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita c/viu in limba italiana impreuna cu copii dupa diploma de studii si autorizatiile ptr.sudori la adresa de email al societatii kevinbrcgroup(at)gmail.com Informatii suplimentare la telefon intre orele 09;30 si 15;50 in fiecare zi de luni pana vineri inclusiv

Cerinte

Experienta lucrari constructii rafinarii,cunostinte izometrie,desen tehnic,plan autorizatie sudori tig 141cunostinte bune limba italiana cazier juritic permis de conducere.

25 pozitii disponibile