Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Firma Jobs & HR Solutions, firma cu experienta de peste 14 ani in recrutarea de personal la nivel national si international, angajeaza personal call center . Programul de lucru: 9:00-18:00, L-Vi. Salariul: -2.500 lei. Profilul fimei unde se va desfasura activitatea este import si distributie hrana si accesorii animale de companie. Locatia este in zona Calea Giulesti. Contract de munca pe minim 5 ani. Responsabilitati: - preluarea apelurilor telefonice ale clientilor; - preluarea comenziilor telefonic, preluarea comenziilor online; - prezentarea si vanzarea produselor companiei.

Cerinte

Experienta minim 2 ani de zile pe un post similar; Cunostiinte calculator (Word, Excell, Outlouk). Abilitati vanzare; Abilitati pentru indeplinirea obiectivelor; Corectitudine, seriozitate, rezistenta la stres; Spirit de echipa.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

10 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai