Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Numar pozitii: 2 Data incepere: imediat Profil candidat: Limba engleza nivel mediu/avansat Experienta anterioara pe nave de croaziera minimum 2 ani Studii finalizate Oferta: Salariu 650 euro Tips-uri Responsabilitati: -responsabil cu curatenia in zona de spalare a vaselor, - co-responsabil pentru corecta manipulare si depozitare a detergentilor si echipamentelor folosite, -responsabil cu manipularea bagajelor(imbarcare/debarcare)conform instructiunilor, -participa la programul de formare de la bord. Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba engleza

Cerinte

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja