Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam personal cu experienta cazinouri ptr. nave pasageri contracte 6 luni. Specificam ca nu sunt necesare acte de navigatie, personalul selectat va fi auxiliar personalului navigant. Necesar cunostinte limba engleza fluient si o alta limba de preferat italiana, greaca, experienta in domeniul cazinourilor. Se asigura cazare, hrana, echipament, la bordul navelor ce desfasoara croaziere in marea Mediterana. Salariu 900 / 1000 plus tips pe luna.

Cerinte

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja