Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Spania

Descrierea jobului - Spania

Un post usor de accesat, prin care te poti bucura de contract de munca, o plecare rapida si castiguri considerabile. In plus, iti poti dubla castigurile plecand in cuplu. Grabeste-te, selectiile au loc saptamana aceasta! Ai nationalitate romana, moldoveneasca (cu cetatenie romana) sau bulgara? Atunci ai acum sansa de a lucra la angajatori din Spania si sa castigi 600-1.900 EUR/ luna net. Aproape toti acesti bani poti fi economisiti, datorita costurilor reduse cu cazarea. Sunt binevenite atat persoanele cu, cat si fara experienta, calificare si cunostinte de limbi straine. AVANTAJE - Plecari foarte rapide - Contract individual de munca cu posibilitate de prelungire - Castiguri intre 600-1.900 EUR/ luna net + ore suplimentare platite (atunci cand este nevoie) - Sunt acceptate si cuplurile - De regula intre 1 si 4 ore suplimentare/ zi - Nu se solicita cunoasterea unei limbi straine - Transport international pre-organizat de catre compania angajatoare - Nu este nevoie de experienta sau calificare - Training platit - Costuri reduse cu cazarea

Cerinte

CARACTERISTICILE LOCULUI DE MUNCA - Sarcini: munca agricola - Nationalitati acceptate: romana, moldoveneasca (cu cetatenie romana), bulgara - Natura contractului: contract individual de munca - Minim 48 ore de munca/ sapt + ore suplimentare - 1 zi libera/ sapt - Contract cu durata determinata, cu posibilitate de prelungire PROFILUL IDEAL - 18 - 63 de ani - Conditie medicala generala foarte buna - Persoane pozitive, proactive, perseverente, serioase, rezistente la stres si efort si bune executante Iti dorim mult succes, Banca de Joburi

15 pozitii disponibile 80 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai