Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Un post usor de accesat, prin care te poti bucura de contract de munca, o plecare rapida si castiguri considerabile. In plus, iti poti dubla castigurile plecand in cuplu. Grabeste-te, selectiile au loc saptamana aceasta! Ai nationalitate romana, moldoveneasca (cu cetatenie romana) sau bulgara? Atunci ai acum sansa de a lucra la angajatori din Spania si sa castigi 600-1.900 EUR/ luna net. Aproape toti acesti bani poti fi economisiti, datorita costurilor reduse cu cazarea. Sunt binevenite atat persoanele cu, cat si fara experienta, calificare si cunostinte de limbi straine. AVANTAJE - Plecari foarte rapide - Contract individual de munca cu posibilitate de prelungire - Castiguri intre 600-1.900 EUR/ luna net + ore suplimentare platite (atunci cand este nevoie) - Sunt acceptate si cuplurile - De regula intre 1 si 4 ore suplimentare/ zi - Nu se solicita cunoasterea unei limbi straine - Transport international pre-organizat de catre compania angajatoare - Nu este nevoie de experienta sau calificare - Training platit - Costuri reduse cu cazarea

Cerinte

CARACTERISTICILE LOCULUI DE MUNCA - Sarcini: munca agricola - Nationalitati acceptate: romana, moldoveneasca (cu cetatenie romana), bulgara - Natura contractului: contract individual de munca - Minim 48 ore de munca/ sapt + ore suplimentare - 1 zi libera/ sapt - Contract cu durata determinata, cu posibilitate de prelungire PROFILUL IDEAL - 18 - 63 de ani - Conditie medicala generala foarte buna - Persoane pozitive, proactive, perseverente, serioase, rezistente la stres si efort si bune executante Iti dorim mult succes, Banca de Joburi

15 pozitii disponibile 23 persoane au aplicat deja