Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam urgent persoane (femei) cu varsta maxima pana in 45 de ani, dispuse sa efectueze activitati de curatenie. Durata contractului este nedeterminata. Pe durata sezonului turistic se vor lucra 6 zile pe saptamana, 1 zi libera. Programul de lucru zilnic este de 10-12 ore. Contractul de munca este pe minim 6 luni. Angajatorul ofera gratuit cazare, masa si asigurari sociale. Salariul lunar net este de 700 euro/persoana. Atributii: curatenie generala,intretinerea curateniei. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV in limba engleza insotit de foto color full body inclusiv pe adresa de e-mail a societatii.

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea postului: -experienta in activitati de cleaning(curatenie) -persoana serioasa, care agreaza munca -adaptabilitate la cerintele angajatorului si obiceiurile locului -stare de sanatate foarte buna -cunostinte de limba engleza sau greaca

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja