Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie germana specializata in servicii de curatenie in spatii comerciale, industriale, cladiri publice, etc angajeaza personal pentru curatenie. Se folosesc utilaje si tehnologie de ultima generatie. Selectia candidatilor se face pe baza Cv-urilor trimise la agentia Jobul Perfect. Beneficii: - Contract de munca legal in Germania pe o perioada de 6 luni cu posibilitatea de prelungire - Salarizare motivanta - Formare initiala in utilizarea utilajelor - Cazare identificata de catre angajator

Cerinte

- Persoane tinere, intr-o conditie fizica buna - Vorbitori de limba germana la un nivel elementar - Disponibilitatea de a incepe lucrul imediat - Se cere seriozitate - Acte necesare la inscriere: --cazier --adeverinta medicala - apt de munca - copie dupa Certificat Nastere, Casatorie(daca este cazul), copie dupa Diploma de studii

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

10 pozitii disponibile 58 persoane au aplicat deja