Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Tu la ce esti bun cu adevarat? Contribuie cu talentul tau! Iti doresti … • sa fii responsabil de curatenia excelenta din camerele de hotel si spatiile publice din hotel • sa ai grija intr-un mod adecvat de echipamente si materialele de curatenie • sa lasi oaspetilor o impresie pozitiva despre departamentul tau si hotel

Cerinte

Diferenta pe care o faci: • experienta pe care o ai in activitatea de curatenie, poate chiar in industria hoteliera • atentia ta la detalii si curatenia • atitudinea ta organizata fata de munca chiar si sub presiunea timpului sau in conditii de stres Poti astepta: • spatiu pentru a fi tu insuti astfel incat sa iti demonstrezi talentul si sa ai initiativa • traininguri interne pentru dezvoltarea carierei, precum si Academia Vienna House • o serie de beneficii valoroase pentru angajati pe care le poti folosi

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai