Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal curatenie pentru a lucra in Germania, la Nord-Est de Hamburg. Se cauta persoane muncitoare, cu experienta relevanta in domeniul curateniei. Beneficii: Salariu: 8.50 euro/ora NET Ore de lucru: minim 170 de ore/luna, posibilitate de lucru suplimentar Cazare: contra-cost platita de angajat, aproximativ 350 de euro/luna, utilitatile incluse. Costul cazarii poate varia, dar niciodata mai mult de plus/minus 25 euro Perioada contractuala: pana in luna Octombrie, cu posibilitate de prelungire

Cerinte

Cerinte: Persoane muncitoare, barbati si femei, cu experienta in domeniu: se curata cel putin 16 camere pe zi Cel putin unul dintre candidati trebuie sa vorbeasca engleza sau germana Cel putin unul dintre candidati trebuie sa aiba permis de conducere; pentru candidatul care utilizeaza masina personala se plateste in plus uzura vehiculului.

6 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja