Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Administram diverse proprietati, din București, unde oferim spre inchiriere camere in regim hotelier. Avem nevoie de un coleg sau colega sa ne ajute la curatenie. Experienta nu e necesara, dar ajuta. Seriozitatea este obligatorie, și va fi urmărită permanent pe parcursul colaborării. Programul este part-time (maxim 4 ore pe zi, 5 zile pe săptămână dar care pot fi și sâmbătă / duminică ) și flexibil. Se stabilește în fiecare săptămână, în funcție de necesarul nostru și disponibilitatea dumneavoastră. Dacă nu se lucrează o zi (din motive ce pot ține de ambele părți), se compensează în alta. Poate fi aranjat ca și ore în funcție de disponibilitate (de ex.: dacă ești student și ai cursuri, aranjam programul astfel încât sa nu te încurce). Exista posibilitatea de cazare și masă gratuită dacă ești din altă localitate. Dacă mai ai întrebări, nu ezita sa ni le adresezi! Activitățile ce vor fi prestate sunt, dar nu se vor rezuma neapărat la : Curățarea băii (grupuri sanitare, pereți, chiuvete), stergerea prafului, adunat ambalaje din curte, aspirat + spălat podele, spălat vase, spălat așternuturi și prosoape și schimbatul lor, adunat pânze de păianjen (când / unde se formează) etc. Salariul afișat este valabil pentru 4 ore de muncă, 22 zile lucrătoare, zile ce vor fi folosite și sâmbătă / duminică. Dacă se lucrează în plus se plătește în plus, dacă se lucrează în minus, se compensează cu ore în altă zi sau bani scăzuti, în funcție de cum ne înțelegem. Se iau în considerare doar cererile trimise pe email, însoțite de scrisoare de intenție.

Cerinte

CV Scrisoare de intenție Urmărim sa angajăm o persoana responsabila și independenta (în sensul în care se poate administra singură). Nu ne vom înțelege prea bine dacă nu ești pasionat de ceea ce faci, și nu încerci constant sa te autodepasesti. În schimb, dacă lucrezi bine în echipă, tratezi oamenii cu calm și respect chiar și când apar neînțelegeri și nu vorbesti despre alții lucruri pe care nu le-ai zice direct s-ar putea sa fi pe placul nostru.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai