Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal Pentru ca ne marim echipa suntem in cautarea unor colegi pentru functiile de picker/receptioner/ambalator. Responsabilitati: - Descare/incarcare marfuri (paleti/cutii/etc); - Aranjare produse la raft in depozit; - Manipulare/sortare/ambalare produse in cadrul depozitului; - Paletizare/infoliere colete; - Etichetare/scanare/receptie produse; - Respectarea procedurilor interne; - Culegerea produselor de la raft din depozit (picking); - Receptia produselor la raft (receptie); - Impachetarea produselor (ambalare);

Cerinte

Cerinte: - Minimum 8 clase - Experienta in receptie/picking/ambalare si lucrat cu scanner, coduri de bare; - Disponibilitate la efort fizic si manipulare de marfa; - Responsabil, harnic, perseverent, onest, dinamic, ordonat; - Abilitati de comunicare si lucru in echipa.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

7 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja