Detalii loc de munca

Descrierea jobului

veti lucra pentru cea mai mare companie online din lume - date plecari: 18 septembrie, 19 septembrie, 22 septembrie, 24 septembrie , 13 octombrie, 27 octombrie, 3 noiembrie, 10 noiembrie. - personal depozit pentru perioada aglomerata a sarbatorilor - locuri limitate Beneficii: - £6. 31 (6.50 din octombrie) / h pentru orele standard, £8. 21 pentru turele de noapte - pana la £11 / h pentru orele suplimentare - overtime disponibil pentru perioada de varf - cazare asigurata, platibila in Anglia Descriere job: - realizarea inventarului - verificare calitate stocuri - evidenta stocurilor afectate - realizarea coletelor

Cerinte

- Atentie la detalii - Capacitatea de a lucra sub stres - Lucratori de incredere, harnici si punctuali, - Cunostiinte de limba engleza la nivel conversational cel putin - CERINTA ELIMINATORIE - Training asigurat, experienta anterioara nu este necesara.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja