Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Vale's Staff HR Services recrutează personal pentru asistenţă şi menaj în UK! Dacă eşti o fire plăcută, înţelegătoare, motivată de succes ce evita monotonia zilnică a locului de muncă, te aşteptăm în echipa noastră! Doar 4 posturi disponibile cu începere imediată pentru lunile octombrie şi noiembrie! DESCRIEREA LOCULUI DE MUNCA Presupune deplasarea cu maşină la domiciliul clienţilor companiei, pentru a oferi asistenţă necesară sau menaj. - se garantează contractual 40h/săptămâna (mai multe de 4h le petreceţi călătorind) iar salarizarea începe de la 9.40£/h net; - bonusuri în funcţie de performanţă şi vechime Salariul lunar estimat, ajunge până la 1,800£ după taxe şi impozite - include şi ore suplimentare. În funcţie performanţă fiecăruia din voi, puteţi obţine şi bacşiş pentru servicii ireproşabile realizate într-o manieră profesională. Important: NU percepem comisioane de mediere iar toate actele necesare pentru dosarul de angajare si mediere, se pot trimite online prin scanare (in cazul celor ce nu sunt foarte aproape de Buzau - unde avem birourile)! BENEFICII Oferim posibilitatea de a deţine maşină personală, contra sumei de 150£ în fiecare luna (include insurance, mentenanţă etc) iar în plus, un PLIN de combustibil este gratuit din partea companiei în fiecare luna. Trainning gratuit şi complet în domeniul "domiciliary care", pentru certificatul de asistenţă. Uniforme gratuite din partea companiei. Dezvoltare continuă în domeniu, sprijin şi asistenţă permanentă. Posibilitatea de a studia pentru un nivel NVQ de nivel 2 sau 3 şi alte formări de specialitate în acest domeniu. Noi îţi căutăm şi plătim noi chiria pentru câteva luni (inclusiv depozitul), deduşi din primele 3 salarii sau la alegerea ta. Noi te asistăm în vederea obţinerii insurance number şi deschiderea contului bancar. Pentru confortul tău, noi te preluăm de la punctul de venire în UK , te conducem la cazare şi bineînţeles, te ajutăm să te acomodezi cu zona. Dacă doreşti o şansă de mai bine iar oferta este atractivă pentru ţine, atunci te invităm să ne trimiţi CV-ul completat în limba engleză împreună cu o poză de tip "corp întreg" la adresa de e-mail contact(.)valestaff(.)eu cu menţiunea "UK Care"! Pentru nelămuriri sau diverse întrebări, nu ezitaţi să ne contactaţi telefonic sau vizitaţi-ne la sediul nostru din Buzău, Independenţei, 28C.

Cerinte

1. Permis de conducere cât. B; 2. Nivel studii minime; 3. Experienţă anterioară nu este necesară – dacă există constituie un avantaj; 4. Nivel limba engleză conversaţional; 5. Persoană pozitivă, calmă şi înţelegătoare; 6. Fără probleme medicale şi antecedente penale;

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai