Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC YSIIEA SRL, recruteaza ospatari, barmani, housekeeper pentru hoteluri si restaurante din Marea Britanie. Se cauta ospatari, barmani, housekeeper (femei sau barbati) cu experienta, pentru restaurante si hoteluri de 4 - 5 stele. Plata este de 7,20 lire/ ora pentru persoane cu varsta peste 25 de ani (7.50 lire din 1 aprilie) si 6,70 lire/ora pentru persoane cu varsta cuprinsa intre 18-25 de ani (7.05 lire din 1 aprilie). Cazarea este asigurata in toate cazurile, pretul cazarii este intre 40-60 lire pe saptamana in functie de angajator. Se lucreaza aproximativ 40 de ore pe saptamana.

Cerinte

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita cv-uri in LIMBA ENGLEZA! Preferabil varsta cuprinsa intre 18 si 45 de ani! Limba engleza la nivel mediu-avansat este obligatorie! Experienta in domeniu obligatoriu!

7 pozitii disponibile 70 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai