Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Greenland Romania(companie de resurse umane cu sediul central in Dubai si filiala in Romania),recruteaza acum personal hotelier pentru un hotel de renume din Doha,Qatar. Cautam persoane de sex feminin si masculin,cu varsta cuprinsa intre 21-35 ani pentru urmatoarele pozitii: -SPA Receptionist -Reservation Sales Executive, -Shift Leader -Masseuse, -Floor Supervisor, -Low Current Technician, -Food & Beverage Secretary, -Captain, -Guest Relation Officer -Receptionist GSA -Night Auditor Beneficii Se ofera: -salarii atractive -cazare -masa -transport -bilet de avion -viza -contract de munca -asigurare medicala.

Cerinte

Cerinte Pentru fiecare pozitie in parte se cere cel putin 1 an experienta in domeniu,cunostiinte de limba engleza la nivel avansat. IMPORTANT: Nu percepem comision candidatilor nostri!!! Asteptam CV-urile dumneavoastre actualizate in limba engleza + o poza formala full body la adresa de email cv at greenlandromania . com.

50 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja