Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Consortiul german hotelier SleepandSmile, proprietarul a 11 hoteluri business-class confort organizează o sesiune de interviuri de selectie personal pentru domeniile : - mic dejun: pregătire si servire mic dejun tip bufet ; - Room service & curatenie camere

Cerinte

Candidatii de preferat sa aiba experienta in domeniul hotelier ; cautam personal feminin cu varsta cuprinsa intre 20-30 ani, sa vorbeasca limba engleza si germana dac este posibil; cautam personal prietenos ,harnic cu orientare catre client, flexibil si dinamic. Oferim contract german cu toate taxele platite, asigurare medicala pe teritoriul german si posibilitate de cazare in sediul hotelului. Aplicantii: Pentru a participa, va rugam sa trimiteti CV-ul actualizat complet impreuna cu o fotografie recenta prin e-mail. Va vom contacta pentru a va anunta ziua, ora si locatia la care trebuie sa va prezentati pentru interviul in limba engleza sau germana.

35 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja