Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RentaCred – H.R. Agency desfasoara cu succes programe de munca in domeniul HOTELIER-RESTAURANTE din Cipru.. Agentia noastra ofera locuri de munca in domeniul turistic persoanelor interesate chiar daca nu au calificare. Insa, se cere un grad minim de experienta si cunoasterea limbii engleze. Datorita stranselor relatii cu angajatorii din domeniul hotelier, numarul ofertelor de munca si a candidatilor plasati lunar este in continua crestere. Locurile de munca vacante in acest moment sunt urmatoarele: -Cameriste (Housekeeping) - Ospatari/Ospatarite (Waiters/Waitresses) - Barmani (Batender) - Ajutori Bucatar (Kitchen Assistant) - Bucatari / Bucatari sefi (Chef / Head Chef) - Personal curatenie (Cleaners) - Personal intretinere / mentenanta. Angajatorii ofera cazare si masa gratuit . Salariile sunt intre 650 si 800 euro / luna. Se incheie contract de munca anterior plecarii la post. Candidatii interesati sunt rugati sa aplice cu un Cv pe adresa noastra de email , sau pot veni la sediu cu un Cv : Str.Pacii, Nr.3,Bl.S2,Sc.B,Ap.3, Tulcea .

Cerinte

-Candidatii trebuie sa cunoasca limba engleza sau limba greaca. -Varsta cuprinsa intre 18 - 45 ani; -Stare buna de sanatate ; -Fara antecedente penale;

10 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja