Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Personal hotelier/restaurante Qatar si Emiratele Arabe Unite STUDLINE GALATI selecteaza personal pentru importante lanturi hoteliere/restaurante de 5* din Qatar si Emiratele Arabe Unite: - Ospatari, Ospatarite - Ajutori ospatar, - Hostesse, - F&B Supervisors, - Receptioneri, - Barmani - Bucatari/Ajutori bucatar Beneficii: - salariu + bacsisuri - masa si cazare gratuite - bilet de avion platit - asigurari platite Cerinte: -nivel de limba engleza avansat -experienta in functie de pozitii, sunt si pozitii fara necesar de experienta.

Cerinte

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja