Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Greenland Romania recruteaza acum personal hotelier pentru un hotel de renume din Abu Dhabi. Avem nevoie de persoane de sex feminin si masculin cu varsta cuprinsa intre 21-35 ani pentru urmatoarele pozitii: -waiters/servers, -bartenders, -hostesses -supervisors (banquet and lounge), -front office agent, -chef de partie si -demi chef de partie.

Cerinte

Cerinte: pentru fiecare pozitie in parte se cere un grad de experienta in domeniu, cunostiinte de limba engleza la nivel avansat. Beneficii: salarii atractive +tipsuri in functie de pozitie, cazare, masa si transport asigurate, training profesional la locul de munca, precum si discount-uri in cadrul hotelului, oportunitatea de a fi repede promovat impreuna cu o marire salariala. Va rog acordati seriozitate acestui anunt si nu candidati daca nu indepliniti criteriile de varsta, limba si minim un an experienta ptr pozitiile mici (waiter, bartender, hostess, front office).Va multumim si asteptam cv-urile dvs cu specificatie la subiect pentru ce pozitie candidati la adresa noastra de email.

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja