Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment SRL recruteaza personal hotelier pentru Marea Britanie Posturi disponibile: Bucatar, Ospatar, Barman, Receptionist, Camerista, Persoana pt mentenanta/intretinere, Bagajist Oferta salariala: Salar minim pe economie din Anglia de 6,70 Lire/ora -Pentru postul de BUCATAR: salariul se va negocia in urma interviului cu angajatorul -Cazarea este asigurata de angajator contra-cost. Costul chiriei si a cheltuielilor se vor retrage din salariu Cerinte: Candidatii care doresc sa aplice pentru aceasta oferta trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: -Limba Engleza la nivel conversational -Experienta in domeniu, sau domeniu asemanator -Seriozitate, punctualitate

Cerinte

Candidatii care doresc sa aplice pentru aceasta oferta trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: -Limba Engleza la nivel incepator-conversational -Experienta in domeniu, sau domeniu asemanator -Seriozitate, punctualitate

25 pozitii disponibile 28 persoane au aplicat deja