Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Am inceput selectia de personal hotelier pentru sezonul estival 2015, pentru Hoteluri/Restaurante/Cafe-Baruri de 4*, 5* din diverse statiuni grecesti (Samos, Rhodos, Paxi, Creta, Kos, Corfu, Karphatos). Printre posturile vacante se numara joburi de: Ospatari/Ospatarite, Barmani, Personal mentenanta, Cameriste, Ajutoare bucatarie, Receptioneri. Salariile sunt cuprinse intre 600-900 EUR/luna, in functie de post. Promotia: "Plec acum, platesc din primul castig!" Conditii de lucru: - se lucreaza in hoteluri, restaurante, cafenele, baruri, in conditii foarte bune de calitate si igiena, in schimburi atat de zi, cat si de noapte.

Cerinte

Responsabilitati: Conforme fisei de post. Cerințe job: - limba engleza nivel conversational; - pozitii atat pentru candidatii cu experienta in domeniul restaurante/hotel, cat si pentru cei fara experienta. - persoane rezistente la munca, energice, muncitoare si sanatoase. Avantaje: - contract legal de munca pe perioada sezonului de vara 2015 si nu numai; - salarii cuprinse intre: 600-900 EURO/luna, in functie de post; - cazarea si masa GRATUITE. - daca ai experienta si cunosti limba engleza la nivel conversational, vei putea pleca foarte repede. Sezonul estival nu inseamna doar distractie, vacanta, carnaval sau plaja. Vara aceasta iti aducem locuri de munca foarte bine platite.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

50 pozitii disponibile 37 persoane au aplicat deja